загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям повернули декретну відпустку в страховий стаж

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада дозволила знову включати до страхового стажу період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. За ухвалення відповідного законопроекту 1117 в цілому проголосували 350 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомили “Коментарям» у департаменті інформації Верховної Ради України.

Так, згідно з чинним законодавством, за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами не сплачується єдиний внесок, відповідно, він не зараховується до страхового стажу. Однак сьогодні депутати проголосували за включення до страхового стажу періодів відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Законом також вдосконалюються нарахування пенсії непрацездатним дітям у зв’язку з втратою годувальника. Тепер пенсія виплачуватиметься ним у період між завершенням навчання в одному з зазначених навчальних закладів та вступом до іншого навчального закладу або в період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем і продовженням навчання за іншими за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців.

Зазначимо, що згідно з чинним законодавством, пенсія виплачується тільки в період навчання.

Також відбулися зміни у механізмі визначення коефіцієнта зарплати за неповний місяць страхового стажу.

Зміни до законів також надають можливість пенсіонеру при визначенні зарплати для обчислення пенсії виключити періоди одержання допомоги з безробіття, що зараз призводить до заниження коефіцієнта зарплати, а, отже, і пенсії.

Депутати також проголосували за зміну механізму щорічного перерахунку раніше призначених пенсій з 1 березня поточного року, а саме, збільшення не пенсії, як передбачено зараз, а заробітної плати, виходячи з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

До списку новин