загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінки-пенсіонери відчувають себе найщасливішими у 90 років – японські вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щоб відчути себе щасливою, потрібно прожити понад 90 років.

 

Проведене в Японії дослідження показало, що найщасливішими почуваються жінки у віці понад 90 років.

Дослідження охоплювало кілька вікових груп старше 70. Враховувалося, як довго людина перебуває в гарному настрої, чи вважає вона себе щасливою та інше, а результати оцінювалися за бальною системою.

Як показало опитування, 70-річні набрали 7,4 бала, 80-річні - 8,2, а ті, кому вже більше 90 років - 8,8 балів з десяти. Причому, у цій віковій категорії жінки за показником щастя на 1 пункт випереджають чоловіків.

Навпаки, смуток і зневіра властиві більш молодим респондентам: цей показник у 70-річних склав 3,2 пункту, у 80-річних - 2,7, а у 90-річних - 2,3 пункту.

Вчені також зазначають, що «чоловіки більшою мірою, ніж жінки залежать від громадської оцінки своєї діяльності, тому їм складніше звикнути до зниження соціальної активності у літньому віці».

«Водночас незалежно від статі, чим старша людина, тим більше вона здатна контролювати свій настрій і намагатися бачити позитивне навіть у складній життєвій ситуації», - розповіли дослідники.

До списку новин