загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові пройде перший кінний фестиваль

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

18 і 19 травня у Львові на території кінно-спортивної школи на базі «Буревісник» відбудеться перший львівський кінний фестиваль «Вихідні верхи». Організатори зазначають: основною метою проекту є розвиток та популяризація кінного спорту на Львівщині, підтримка здорового способу життя і активний та корисний відпочинок для усієї родини.

В рамках фестивалю відбудеться виставка-ярмарок коней та кінної амуніції, презентація кінних шкіл регіону. На внутрішньому і відкритому манежах спортсмени проводитимуть показові виступи та майстер-класи із верхової їзди, а також розповідатимуть про особливості утримання коней. На території бази «Буревісник» (вул. Стрийська, 119) розгорнеться містечко ковалів та сувенірів.

«Це перший львівський фестиваль такого роду, і ми хочемо зробити його максимально насиченим та цікавим. Протягом двох днів усі відвідувачі зможуть покататись верхи, поїздити укареті, отримати усю необхідну інформацію по догляду за кіньми, відвідати тематичну лекцію, переглянути театралізоване кінне шоу та взяти участь у фотосесії. Це прекрасна можливість цікаво провести вихідні з родиною», - розповів координатор проекту від об'єднання САМОПОМІЧ Олексій Кучеренко.

Перший львівський кінний фестиваль «Вихідні верхи» відбудеться 18-19 травня на території кінно-спортивної школи бази «Буревісник», що за адресою: вул Стрийська, 119.

«Хочемо об'єднати всі кінні школи області, показати найкращих тренерів, спортсменів та коней. Укладаємо збірник, в якому буде перелік шкіл, місця, де можна покататися верхи та відпочити сім'ями. А щоб люди залишили собі згадку, на фестивалі діятиме містечко ковалів, де можна буде придбати сувеніри та необхідне приладдя по догляду за конем», - каже Ірина Клименко, координатор фестивалю.

Організатори фестивалю: Федерація кінного спорту Львівщини та об'єднання САМОПОМІЧ. Дізнатись більше про фестиваль можна за телефонами 063-762-07-00 (Ірина) та 063-992-69-95 (Олексій).

До списку новин