загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Криму проведуть понад 100 фестивалів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цього року на території Криму заплановано проведення понад 100 різноманітних фестивалів.

Про це на прес-конференції в Києві заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов, повідомляє прес-служба Курортно-інформаційного центру АРК.

"Ми організовуємо масштабні фестивалі, більшість з яких проходить у міжсезоння, а саме квітень-травень, перед сезоном, і жовтень-листопад, коли наш клімат ще дозволяє проводити багато різних заходів. Я запрошую всіх до Криму відвідати ці цікаві заходи", - зазначив він.

За словами Могильова, складова успіху Криму як курорту полягає не лише в санаторно-курортному комплексі, але й в подієвому туризмі. Тому особлива увага в автономії приділяється проведенню масштабних масових заходів різного спрямування.

Зокрема, він згадав традиційний ялтинський телекінофорум "Разом", рицарський фестиваль "Генуезький шолом" у Судаці, фестиваль військових оркестрів Феодосії, присвячений 100-річчю будинку Волошиних, фестиваль "Волошинський вересень" і відомий у всьому світі джазовий фестиваль у Коктебелі.

"Цього року на фестивалі виступлять джазові виконавці з різних країн світу, в тому числі з Великої Британії", - додав Могильов.

До списку новин