загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Н.Королевська: бюджет Пенсійного фонду перевиконано на 4 млрд грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У січні-квітні 2013 року доходи Пенсійного фонду перевиконані на понад 4 мільярди гривень. Про це під час Години запитань до уряду сказала міністр соціальної політики Наталія Королевська, передає кореспондент УНН.

“За 4 місяці цього року профіцит бюджету Пенсійного фонду становить понад 4 млрд грн. Жодних проблем з виплати пенсій немає”, - запевнила Н.Королевська.

Нагадаємо, на переконання Глави держави, формування відповідальної соціальної політики можливе в разі забезпечення гідних умов праці.

Як повідомила під час наради міністр соціальної політики України Наталія Королевська, пенсії і зарплати виплачуються вчасно і в повному обсязі . Вона наголосила, що завдяки соціальним ініціативам Президента значно зріс рівень соціальної допомоги малозабезпеченим та збільшилася кількість людей, які її отримують.

До списку новин