загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Правоохоронці радять, як уберегти автомобіль від крадіжок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як правило, автолюбителі найбільше бояться автомобільних крадіжок та викрадення самих автомобілів. І не дивно, адже на сьогодні це один із найпоширеніших видів злочину.

З автомобілів викрадається практично все, що потрапляє в поле зору злочинця. Найчастіше демонтуються магнітоли, акумулятори, викрадаються залишені або забуті в автомобілі сумки, барсетки, портмоне, мобільні телефони та інші речі.

Аналізуючи всі види авто крадіжок можна сказати, що злодії "працюють" переважно в нічний час і із автомобілів, які залишені власниками просто на вулицях. Не можна бути впевненим у безпеці навіть коли автомобіль знаходиться на автостоянці чи у гаражі. Інколи зловмисники відкрито із застосуванням сили викрадають чужі авто. Більшість з них – це дорогі іномарки, які обладнані найсучаснішою сигналізацією і в які проникнути неможливо.

Нараховується безліч способів, які застосовуються злочинцями для скоєння крадіжок майна із автомобілів:

– розбиття скла автомобіля,

– прокол колеса автомобіля – за рахунок відволікання водія скоюється крадіжка із салону,

– підбір ключа або злом дверей автомобіля,

– використання сканера,

– шляхом вільного доступу (із залишеної відкритої машини, коли, як правило, власник знаходиться неподалік).

Тому щоб не стати жертвою "автомобільного" крадія прислухайтесь до порад і рекомендацій правоохоронців:

– Свого "сталевого друга" обов’язково застрахуйте, щоб злодію не кортіло вимагати з вас викуп.

– Виходячи із автомобіля не залишайте відкритими вікна і двері транспортного засобу, в нічний час ставте автомобіль в гараж чи на платні стоянки.

– В обов’язковому порядку обладнайте автомобіль надійними замками, сигналізацією, механічним замком керма, важеля коробки перемикання швидкостей.

– Замикайте машину, навіть якщо залишаєте її ненадовго. Пам’ятайте, що кожен п’ятий автомобіль був викрадений в результаті того, що залишався незамкненим.

– Закривайте кришку бензобака – це не тільки попередить крадіжку бензину, а й у випадку угону залишить злочинців без можливості заправити машину.

– Звертайте увагу на людей, які цікавляться вашим автомобілем. Не виключено, що вони мають намір викрасти його.

– Не залишайте ключі в замку запалювання навіть у тих випадках, коли залишаєте авто у власному гаражі.

– Залишаючи автомобіль на вулиці, розташовуйте його ближче до стіни будинку чи до іншого автомобіля. Тоді буде важче в нього проникнути. – Не залишайте в автомобілі ніяких цінних речей і документів (посвідчення водія, техпаспорт та інші).

Якщо ви помітили, що в автомобілі розбите скло та з салону щось викрадено, не поспішайте відразу очищати салон від уламків скла і не чіпайте нічого до приїзду правоохоронців. Адже своїми здавалося б "логічними" діями ви знищуєте сліди злочину. Тому, якщо ваш автомобіль все ж таки обікрали, ні в якому разі не сідайте всередину машини, а відразу телефонуйте в міліцію. Будьте обережні і пам’ятайте, що цілісність автотранспортного засобу в основному залежить від вас самих.

 Сергій ДАНИЛОВ

До списку новин