загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Екс-губернатор Закарпаття пропонує безкоштовно давати відеореєстратори малозабезпечним водіям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Автор законопроекту про обов'язкове встановлення відеореєстраторів вважає, що держава має подбати про тих, хто буде не в змозі купити прилади.

Доцільність введення обов'язкової наявності відеореєстратора в кожній українській автівці обговорюють і у високих кабінетах, і на вулиці, йдеться у сюжеті "Новин 2+2". І хоч сьогодні відеореєстратор не є обов'язковим водійським атрибутом, професійні кермувальники їх уже завбачливо використовують - у разі чого прилад допомагає встановити, на чиєму боці правда. Зробити відеореєстратори обов'язковим приладом в автомобілі - як аптечку чи вогнегасник - хоче депутат Геннадій Москаль. Автор законопроекту про обов'язкове встановлення відеореєстраторів упевнений - вони допомагатимуть і слідству, і страховикам. "Відеореєстратор, який працюватиме, він буде захищати водія. Бо на дорогах, окрім працівників ДАІ, які не вміють себе вести, є ще дуже багато неадекватних людей", - пояснює свою позицію Москаль. Якщо ж проект підтримає Верховна Рада, встановити засіб відеофіксації у своєму авто для кожного водія в Україні буде обов'язковим. Немає - нардеп обіцяє штраф у 17 грн або усне попередження. Про тих, хто не в змозі буде придбати собі мобільну автомобільну відеокамеру, повинна подбати держава, вважають провайдери ідеї. "Для осіб, які малозабезпечені, для інвалідів, пенсіонерів передбачено, щоб ці гроші були закладені в державний бюджет", - зазначив Москаль. Чи буде це корисно для водіїв та інспекторів - у Департаменті ДАІ поки що сказати не можуть. Кажуть, що нині це питання вивчають. Самі ж водії хоч і припускають, що ініціаторам законопроекту хтось заплатив за просування, запевняють: обладнати автівки відеореєстраторами ідея не погана. Мовляв, це буде дисциплінувати і допомагати у судах в разі якихось пригод.

Євгеній Агарков

До списку новин