загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ієромонах Пафнутій видав поетичну збірку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У видавництві «Наша культура і наука» вийшла перша поетична збірка ієромонаха Пафнутія (в миру – Віталій Мусієнко) під назвою «Мальований хрест».

У книзі представлено річний цикл найбільших православних свят, між якими автор додає власні спостереження, поради, думки, спогади. Збірка поділена на розділи «Свята Покрова», «Різдво Христове», «Воскресіння» та «Зелені свята».

«Серед чернечих буднів – між службами та послугами, між людськими одкровеннями, котрі доводиться приймати на сповіді, та одкровеннями у молитві, котрими закінчуєш свій день у келії при запаленій свічі – десь та пробігають враження, думки та констатації, які часто почали римуватись. Вони не були надто просторими і автор, записуючи ці думки на мобільний телефон, відправляв друзям та однодумцям, не завжди маючи достатньо часу, щоб поспілкуватись з ними безпосередньо. Так уклалась ціла збірка – сьогодні автор уклінно пропонує її читачеві, сподіваючись, що знайде в його особі не тільки об’єктивного критика, а й нового друга», – мовиться у передмові.

Віталій Мусієнко народився у 1970 році на Буковині. Закінчив факультет журналістики Київського державного університету. Працював на телебаченні. На початку 90-х проза Віталія Мусієнка друкувалася у буковинській пресі, а кілька його новел у 1995 році увійшли до антології молодої прози «Тексти» («Смолоскип»). З 1998 року – послушник Китаївської пустині у Києві, там же прийняв постриг і сан священика. Служив у Введенському монастирі. З 2010 року перебуває у числі братії Києво-Печерської лаври. Призер та дипломант міжнародного фестивалю православного кіно «Покров» за 2005, 2006 та 2007 роки.

До списку новин