загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Спокусливі «гарячі губки» під загрозою зникнення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Найпікантнішою квіткою у світі по праву може вважатися псіхотрія піднесена(psychotria elata), відома також як "гарячі губки" за свої насичені червоні приквітки, які нагадують пару спокусливих жіночих губ, нафарбованих червоною помадою, повідомляєGazeta.ua.

Ця незвичайна рослина росте в тропічних лісах Центральної і Південної Америки і відома у таких країнах, як Колумбія, Коста Ріка, Панама та Еквадор. Своїм чудовим кольором псіхотрія приваблює таких запилювачів, як колібрі і метелики.

Зараз ця чудова квітка опинилася під загрозою зникнення через неконтрольовану вирубку лісу. Тому, якщо ви хочете поцілувати матінку-природу, то ви ще можете встигнути, розшукавши в південноамериканських лісах привабливу рослину яскраво-червоного кольору. 

Євген МНОГОГРІШНИЙ

До списку новин