загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З Канева до Львова привезли сюрреалістичну графіку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У львівській арт–галереї "Щось цікаве", на площі Ринок, 13, відкрилася виставка художниці Даші Фіногєєвої. Сюрреалістична експозиція "Закапелки мозку" натхненна психологічними фільмами, аніме та багатою уявою.

Одним із таких анімефільмів стала робота японського режисера Міядзакі Хаяо "Сен і Тіхіро у полоні духів".

Всього в експозиції можна побачити десяток робіт. Вони виконані в техніці сюрреалістичної графіки, – повідомляють "Львівські новини".

Як зазначає авторка, у них немає спільної ідеї. Кожне полотно народжувалося окремо впродовж останніх чотирьох років.

Найновішу Даша замальовувала три місяці тому на Одеському міському вокзалі. Її він полонив своєю простотою і затишком, знятим наче з кіноафіші.

Як зазначила Даша Фіногєєва у коментарі Львівським новинам онлайн, аби створити одне полотно, їй багато не потрібно.

Усе відбувається миттєво –– побачила, змалювала в уяві, й одразу перенесла все на папір. Адже малює Даша у цьому стилі ще з дитинства.

"Виставка дозволила мені впустити до себе людей. Цього я ніколи не робила і тому це стало дуже важливою подією в моєму житті", –– зізналася мисткиня.

"Власні роботи –– це частинка душі, можливість дозволити комусь прочитати мої думки, –– пояснила Даша Фіногєєва. –– Художник –– не лише професія чи хоббі. Це мій діагноз, як вроджена, невиліковна хвороба. Це не покликання і не захоплення, а частина мене, як нирки, мозок і легені".

Муза Даші –– самотність, друзі, а ще кити, які на виставці представлені у двох роботах.

Є тут і друзі, хоча їх портрети –– не фізичні, а психологічні.

Переглянути експозицію юної художниці можна по 26 травня. Вхід –– вільний.

Додамо, що Даша Фіногєєва походить з міста Канів. Зараз вона навчається у тамтешньому училищі культури і мистецтв на відділі образотворчого мистецтва.

 Сергій ЧЕРВОНЕНКО

До списку новин