загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Відеоігри корисні для літніх людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Літні люди намагаються уникати користуватися комп'ютером, вважаючи, що це виключно для молодих. Але насправді - людям похилого віку спілкування з комп'ютером тільки на користь!

За даними дослідження вчених Великої Британії під керівництвом професора Фреда Волінські, відеоігри здатні омолоджувати мозкову активність у людей похилого віку, запобігати віковим змінам, що призводять до старечого недоумства і втрати пам'яті.

У ході дослідження, в якому взяли участь 700 чоловіків і жінок у віці від 50 років, було встановлено, що регулярне використання комп'ютерних головоломок та ігор змогло омолодити мозок випробовуваних на три роки, а їхня здатність сприйняття та швидкість обробки інформації «омолодилися» на сім років. Так само активізувалися такі функції мозку, як пам'ять, уважність і периферійний зір.

Більше того, отриманий ефект зберігається навіть через рік після закінчення експерименту.

Комп'ютерні ігри можуть надати допомогу у відновленні після інсульту. Людям, після перенесеного інсульту, важко відновити рух своєї руки, кисті. При регулярному використанні комп'ютерних ігор, спрямованих на поліпшення роботи кистей рук (наприклад, «Віртуальне піаніно»), пацієнти значно швидше можуть відновити свої рухові функції, поліпшити роботу пальців.

Крім того, на думку вчених, відеоігри позитивно впливають на емоційне благополуччя людей похилого віку.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин