загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

19 травня до Всесвітнього дня боротьби з гіпертонією на Хрещатику відбудеться інформаційно-оздоровча акція

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Департамент охорони здоров’я КМДА за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Громадської Ради МОЗ, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця 19 травня 2013 року з 11.00 до 14.00 перед будинком Київської міської державної адміністрації на Хрещатику, 36 проводить міську інформаційно-оздоровчу акцію медичного профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров’я», присвячену Всесвітньому дню боротьби з гіпертонічною хворобою 17 травня.

Запрошуємо киян та гостей міста отримати консультації лікарів, за допомогою сучасних автоматичних приладів виміряти артеріальний тиск, рівень цукру крові, приєднатись до показової гімнастики. Учасники акції матимуть змогу визначити рівень фізичного здоров’я, біологічний вік, зробити електрокардіограму, отримати поради у відмові від тютюнокуріння, позбавлення надлишкової маси тіла. Також буде організовано ремонт та налагодження роботи тонометрів.

Мета акціїзагострити увагу населення на своєчасному попередженні серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань, регулярному вимірюванні артеріального тиску, адекватному лікуванні гіпертонічної хвороби, а також відмові від шкідливих звичок, дотриманні раціонального харчування, достатньої фізичної активності тощо.

Серед найсерйозніших наслідків гіпертоніїішемічна хвороба серця, інсульт, інфаркт міокарда. Своєчасне виявлення артеріальної гіпертензії є першим кроком у боротьбі з захворюванням.

До списку новин