загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сорок п'ять жителів Великої Лепетихи закінчили "Університет третього віку"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонери Великолепетиського району отримали Сертифікати про опанування базових програм "Університету третього віку".

Сорока п'яти слухачам університету, в якості підтвердження опанування базових програм факультетів: "Основи соціально-правового захисту особистості", "Здоровий спосіб життя", "Основи комп'ютерної грамотності", вручено Сертифікати зразку, затвердженого Міністерством соціальної політики України.

Нагадаємо, що за період після впровадження у 2011 році нової соціально-педагогічної послуги "Університет третього віку" на його факультетах повний курс пройшли 90 слухачів району. А 17 травня 2013 року підведено підсумки навчального 2012-2013 року в "Університеті третього віку" при відділенні соціально-побутової адаптації Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування.

До списку новин