загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кувейтським домогосподаркам збільшили пенсії майже на 2 тис. доларів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кувейтським безробітним жінкам віком від 55 років збільшено щомісячні пенсії на 559 кувейтських динарів (трохи більше 1986 доларів).

Про це повідомляє газета Emirates 24/7.

"Кувейт вирішив додати 559 кувейтських динарів до щомісячної пенсії кожній з безробітних домогосподарок, які досягли віку щонайменше 55 років, у рамках нового закону про соціальний захист населення", - йдеться у повідомленні.

Допомога до пенсії передбачена для усіх жінок вказаного віку, які не мають джерела доходів, навіть якщо їхній чоловік багатий.

За словами представниці Міністерства соціальних справ Кувейту Муніри Аль Фаді, новий закон буде опублікований цього тижня, а отримувати збільшену пенсію жінки почнуть від сьогодні. Зазначається, що близько 7 тис. кувейтських жінок подали заяви на отримання допомоги до пенсій.

Пенсійний вік у Кувейті наразі становить 44 роки для жінок і 49 років - для чоловіків. Щороку він підвищується, і з 2020 року кувейтці будуть виходити на пенсію пізніше: жінки у 50 років і чоловіки - у 55. За законом про соціальний захист населення від 1976 року, для отримання мінімальної пенсії, яка становить 65% суми останньої зарплатні (75% для військовослужбовців), особа має пропрацювати 15 років. З кожним роком подальшої роботи пенсія зростає на 2%. Максимальна пенсія нараховується після 30 років страхового стажу і становить 95% суми останньої зарплатні (27,5 років стажу і 100% для військовослужбовців). За деякими даними, мінімальний розмір пенсій в Кувейті еквівалентний 3 тис. доларів.

Кошти до Пенсійного фонду Кувейту (The Public Institution for Social Security, PIFSS) надходять з трьох джерел: відрахування з зарплат працівників і працедавців (сумарно 60%) та державної скарбниці (40%). Працівник державного сектору щомісяця відраховує 5% від своєї зарплатні, працедавець - 10%.

Електрика, вода та телефонний зв'язок для громадян Кувейту майже безкоштовні, медичне обслуговування і навчання безкоштовні. До середнього класу належить 90% кувейтців.

До списку новин