загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Франківському районі Львова відкрито пункт денного перебування для літніх людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян спільно з Храмом Святого Климентія Папи відкрив при цьому ж храмі пункт денного перебування для літніх львівян, який базуватиметься за адресою: вул. Генерала Чупринки, 70.

Тут старенькі зможуть провести дозвілля у спілкуванні з ровесниками, стати учасником тематичних лекцій, диспутів, майстер-класів. Час до часу також вони матимуть змогу переглянути в колі однодумців цікаві художні та документальні фільми. Окрім того, до участі в програмах дозвілля планується залучати психолога, представників духовенства, культорганізаторів Львівського міського терцентру.

Також в часі відкриття пункту відбулась передача наручних електронних годинників з мовним виводом показників для незрячих клієнтів Львівського міського терцентру. Годинники надав Благодійний фонд «Карітас-Київ».

«Створення подібних пунктів дозволить диверсифікувати надання соціальних послуг у нашому місті, із фокусуванням ресурсів на конкретні потреби незахищених львів’ян, створення якого стало можливим завдяки ініціативному тісному діалозі Церкви і Львівської міської ради з відчуттям спільного обов’язку допомагати ближньому», - каже начальник управління соціального захисту ЛМР Наталя Федорович.

Нагадаємо, з початку січня 2010 року у Львові розпочала роботу новостворена комунальна соціальна установа Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, який створено ухвалою Львівської міської ради від 18 червня 2009 року

До списку новин