загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Пересопниці відтворять битву з литовцями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Реконструктори з Рівного, Києва та Вільнюса зберуться у Пересопниці. Вони відтворять битву з литовцями, яка точилася на цих землях 1246 року.

Про неї згадується у Галицько-Волинському літописі. У той період Пересопниця була одним із головних міст Погориння, центром удільного князівства. Літописну битву реконструюватимуть під час ІІ археологічного гранд-фестивалю «Русь пересопницька».

Нагадаємо, що фестиваль проходитиме упродовж 25-26 травня, де працюватимуть українські майстри, що знають секрети давніх промислів, а також запрошено ковалів, гончарів з Мінська, які вивчають давньоруську традицію цього ремесла.

Минулого року на території Культурно-археологічного центру "Пересопниця" (25 км від Рівного) рівненські та київські історичні реконструктори змурували гончарну піч. Використовували для цього глину і камінь – матеріали, з яких будували і за часів княжої Пересопниці. Локація є діючою. Тож гості фестивалю зможуть побачити, як працювали давньоруські ремісники.

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин