загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Олексіївська фортеця здивує: там оберуть кращого козака України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Однією з родзинок фестивалю Олексіївська фортеця, який пройде 6 червня у Первомайському районі, стане всеукраїнський турнір по бою на шаблях.

Про це кореспонденту “СК” розповів директор Департаменту культури і туризму ХОДА Дмитро Кузнєцов. За його словами, цього року фестиваль змінить свій напрямок. Якщо раніше увага приділялася реконструкції лицарських боїв, то зараз акцент буде зроблений на козацькій темі.

- Фестиваль перейшов у сторону реконструкції історичних подій, пов'язаних з козацтвом, традиціями козаків, ритуалами. У минулому ж році акцент ставився на лицарях та всьому, що з ними пов'язано, - сказав Дмитро Кузнєцов.

Тому спеціально на фестиваль зі всієї України з'їдуться умільці битися на шаблях.

За словами Дмитра Кузнєцова, зірок та віп-гостей цього року на фестивалі "Олексіївська фортеця" не очікують. Адже фестиваль має “трохи не той формат”.

- "Олексіївська фортеця" не передбачає участі тих чи інших зірок. Це трохи інша форма свята, схожа на проведення Масляної на Коробових хуторах, - пояснив чиновник.

З програмою свята можна ознайомитися тут.

Ірина Гудзь

До списку новин