загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

НАСА збирається друкувати 3D їжу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американське аерокосмічне агентство НАСА збирається вкласти гроші в розвиток проекту 3D-принтера, який зможе виготовляти придатні в їжу продукти, повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

Обраний НАСА партнер повинен буде створити апарат, який приймає на вході поживні речовини у вигляді порошків і буде наносити їх шарами, так само як 3D-принтери вже зараз виробляють пластикові предмети. Їстівні продукти, створювані таким чином, будуть володіти різноманітним смаком і запахом.

Порошкоподібні харчові продукти мають довгий термін зберігання, що робить їх корисними для тривалих космічних експедицій. Однак компанія-виробник також запевняє, що ця технологія дозволить вирішити і земні проблеми. Населення планети зростає темпами, що загрожують випередити зростання виробництва продовольства.

Проект знаходиться на початковій стадії.

Нагадаємо, що зброяр-ентузіаст із США Коді Вілсон розробив та успішно випробував пістолет, основні компоненти якого створені з пластика та роздруковані за допомогою 3D-принтера.

До списку новин