загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Китаї представили музичний ансамбль роботів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Роботи, що володіють різними навичками, нині у центрі уваги міжнародної виставки високих технологій та інноваційщо в середу відкрилася в Китайській столиці  Пекіні.

Родзинкою,  що викликала загальний інтерес, став справжній ансамбль роботів, які із непідробним запалом  виконували танцювальний хіт південнокорейської поп-зірки Псай "Gangnam Style".

Ці роботи симулюють людське тіло, імітують рухи людини і танцюють під музику. А ще їх можна використовувати в галузі освіти. Наприклад, в електронних експериментах,  програмуванні, автоматизації, застосуванні робототехніки в школах і університетах», – розповідає співробітник виставки високих технологій у Пекіні Зу Фангчі.

Інша цікавинка Експо - малогабаритний робот, який розробники призначають для дітей віком від 5 до 12 років. Хай-тек іграшка має педагогічну спрямованість.

Завдяки сенсорному екрану і голосовим функціям допомагає дітям вивчати іноземні мови і арифметику.

Але китайські науковці думають не лише про молодь. На виставці демонструють вироби,  спеціально створені для допомоги літнім громадянам. Фіолетовий робот на ім'я "Дунфан", що перекладається як Схід, приваблює багатьох відвідувачів похилого віку. Він допоможе в домашній роботі і розважить стареньких.

Вмонтована програма дає змогу чітко виконувати рухи традиційної китайської гімнастики - ушу, дуже популярної в Піднебесній.

Окрім роботів, на пекінському Експо – цікаві розробки в галузі електроніки,  телекомунікації,  біотехнологій, захисту довкілля і відновних джерел енергії. Адже китайська високотехнологічна промисловість нині стрімко зростає,  вийшла на друге місце у світі.

До списку новин