загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Всеукраїнська виставка сучасної православної ікони проходить у Києві

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перша Всеукраїнська виставка православної ікони, приурочена до 1025-річчя Хрещення Русі, проходить у галереї "Соборна" в Києві.

Про це повідомляє офіційний сайт Української Православної Церкви.

"Мета виставки полягає в популяризації церковного мистецтва і ознайомленні суспільства з іменами сучасних українських іконописців і їх творами. Ми сподіваємося, що відродження і розвиток традицій іконопису на території України і далі йтиме до своєї головної мети - прославляння Бога і порятунку душі", - зазначила організатор виставки, голова Творчого об'єднання іконописців в ім'я преподобного Аліпія Печерського Ірина Богданова.

Виставка, яка проходить за благословенням предстоятеля УПЦ Блаженнійшого митрополита Київського та усієї України Володимира, об'єднала 25 іконописців із різних міст країни, у тому числі Києва, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Луцька. У експозиції представлено 84 роботи майстрів сучасного іконопису України.

Серед організаторів виставки - Творче об'єднання іконописців в ім'я преподобного Аліпія Печерського, голова Синодного комітету з біоетики і етичних питань єпископ Макаровський Іларій, Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового і галерея "Соборна".

До списку новин