загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд не має грошей на соцвиплати – депутат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україні немає грошей на виплати зарплат і пенсій. А уряд шукає кошти для погашення боргів у соціальній сфері. За словами заступника голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Павла Розенка, лише за два останні місяці заборгованість перед працівниками бюджетної сфери зросла до мільярда гривень, інформує ТВі.

"Якщо в попередні роки кризові явища із виплатою заробітної плати здебільшого спостерігалися наприкінці кожного року, то 2013 рік охарактеризувався тим, що проблеми з казначейськими платежами почались уже на початку цього року", – заявив ТВі Павло Розенко, народний депутат від УДАРу.

І хоча частина боргів міністрові соціальної політики залишилась у спадок від "попєрєдніків", чималу заборгованість відомство Наталії Королевської накопичило вже після її призначення.

Експерти вважають, що критична ситуація в українські економіці – головна причина зростання заборгованостей зі соціальних виплат.

На думку економіста Андрія Новака, Україна не зможе вирішити ситуацію без зовнішньої допомоги.

"На сьогодні українська економіка перебуває під потрійним ударом. Перше, є дуже реальна небезпека дефолту державного бюджету, друге – це дуже реальна небезпека девальвації гривні, і третє – це небезпека, яка вже здійснюється: є соціальний колапс, тобто колапс соціальних виплат із державного бюджету", – каже Андрій Новак, голова Комітету економістів України.

Непрямою ознакою того, що колапс в економіці таки насувається, є намагання уряду протягнути через парламент законопроект щодо фінансових векселів. Таким чином, влада збільшує борги та намагається відтягти питання соціальних виплат на 2014-15 роки.

До списку новин