загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У польському Холмі хочуть встановити пам'ятник Данилу Галицькому

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук заявив, що ініціюватиме встановлення пам’ятника Данилу Галицькому в м. Холм (Республіка Польща).

Про це він повідомив учора, 29 травня, під час візиту меморіального музею-майстерні Теодозії Бриж, що є філіалом Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Нам слід починати зі світоглядних речей, які налагоджують культурні взаємини та толерують одну націю з іншою», – наголосив Шемчук.

Голова ЛОДА сподівається, що завдяки спільним зусиллям влади та благодійників вдасться віднайти кошти, необхідні для встановлення пам’ятника Данилу Галицькому.

До списку новин