загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майстри народного мистецтва зібралися на перший Всеукраїнський пленер "Гончарні традиції"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кращі майстри народного мистецтва зібралися на перший Всеукраїнський пленер "Гончарні традиції" у Буші Ямпільського району на Вінниччині.

Особливість подільського пленеру – в його різноспрямованості, позаяк учасники демонструватимуть процес створення виробів із лози й соломки, витинанки, петриківський й стіновий розписи, різьбу та виготовлення ляльок -мотанок.

Майстри обіцяють влаштувати майстер-класи для місцевих дітлахів, а власні вироби запропонують придбати поціновувачам на великому тематичному ярмарку наприкінці пленеру. Частину робіт подарують місцевому музею.

До списку новин