загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

День молока сьогодні святкуватимуть на Співочому полі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вперше у столиці України, 1 червня, на Співочому полі о 14:00 відбудеться офіційне відкриття Міжнародного дня молока

Про це повідомили у комунальному об'єднанні "Київзеленбуд".

Так, з 9:00 до 22:00 на відвідувачів заходу чекатиме молочний ярмарок, безкоштовна дегустація молочної продукції, у тому числі морозива і коктейлів, а також Fire-шоу та святковий концерт.

У заході візьмуть участь: Ольга Сумська із родиною, Володимир Данилець та Володимир Моісеєнко, Катерина Бужинська, Володимир Горянський з донькою Машею, Альона Шоптенко та Дмитро Дикусар, Маша Собко, олімпійські чемпіонки Наталія Добринська та Олена Костевич.

У рамках святкування Міжнародного дня молока всі охочі зможуть написати «Лист добра», у якому в будь-якій формі зафіксують цінності для майбутніх поколінь. Згодом цей лист планується направити до Музею історії Києва.

Організатор заходу – КО «Київзеленбуд», а також Асоціація виробників молока та Всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко».

Нагадаємо, до 7 липня на території Співочого поля триває виставка «Зелених авто». Вхід – 25 грн., а для дітей до 7 років, пенсіонерів, інвалідів та ветеранів ВВВ – безкоштовно.

До списку новин