загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Фізики довели неземне походження древньоєгипетських прикрас

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Британські вчені встановили, що залізні прикраси віком більше ніж п'ять тисяч років, знайдені неподалік міста Аль-Гірза в Єгипті, були зроблені з метеорита.

Дослідження артефактів опубліковане в журналі Meteoritics & Planetary Science, а короткий зміст статті переказує Лента.ру.

Висновки вчених засновано на аналізі артефактів за допомогою сканувального електронного мікроскопа і комп'ютерним томографа. Дослідження показало, що в прикрасах міститься до 30 відсотків нікелю, що характерно саме для металевих метеоритів.

Крім того, в структурі металу була виявлена так звана видманштетенова структура — характерний малюнок з великих кристалів, які формуються при повільному охолодженні всередині астероїдів.

Дев'ять металевих намист, що стали предметом дослідження, належать Герзейській культурі, — дуже древньому періоду історії навіть за мірками Єгипту. Ця культура існувала в четвертому тисячолітті до нашої ери. Однак, перші відомості про отримання заліза в регіоні належать тільки до VII століття до нашої ери, а більш древні залізні артефакти в Єгипті вкрай рідкісні. Результати дослідження дозволяють передбачити, що і інші подібні вироби отримано з метеоритів шляхом карбування.

До списку новин