загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка "Її Величність Лялька" зібрала у Харкові роботи майстрів України та Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Півсотні ляльок, виготовлених вручну майстрами з України та Росії, зібрала виставка, що відкрилася в Харківському обласному центрі культури і мистецтва.

Коментар до виставки кореспондентові УКРІНФОРМу дала директор центру Тетяна Іщенко.

"Це перший такий масштабний показ авторських робіт двох десятків відомих художників по ляльках з різних міст України та Росії, включаючи Харків, Київ, Одесу, Донецьк, Москву і Санкт-Петербург. Серед майстрів-лауреатів міжнародних виставок є, наприклад, харківянка Валентина Яковлєва, яка представила ляльку, що відтворює образ французької королеви Марії-Антуанетти, а також киянка Олена Коростельова, в експозиції робіт якої представлено ляльки, нібито "виліплені" з порцеляни особливого сорту", - зазначила Т.Іщенко.

Як розповіла кореспондентові УКРІНФОРМу Валентина Яковлєва, на виготовлення однієї ляльки йде до півроку, включаючи народження ідеї образу, вибір техніки, матеріалів. Авторські ляльки недешеві, ціна обчислюється в сотнях і навіть тисячах доларів, "але набагато важливіше - дати ляльці шанс жити".

Виставка триватиме три тижні. Для відвідувачів заплановано зустрічі з авторами робіт, майстер-класи і лотереї від спонсорів.

До списку новин