загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові триває виставка картин із металлу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Металеві картини у стилі фентезі представив львівський митець Олег Вовченко в арт-кав'ярні "Сливка", що на вулиці Театральній. Оглянути мистецькі роботи коваля можна до 10 червня.

Львів'янка Ольга Касько завітала до арт-кав'ярні "Сливка", аби оглянути картини із металу. Жінка каже, що про виставку дізналася в Інтернеті. Особливо пані Ольгу зацікавило те, що Олег Вовченко творить свої роботи у стилі фентезі. Оглянувши експозицію, відвідувачка зізналася, що вражена фантазією та майстерністю львівського митця.

– Мені виставка дуже сподобалась. Такі об'ємні роботи та ще й з металу бачу вперше. Найбільше припали до душі казкові персонажі, які створив Олег Вовченко. Його картини – це, немов, уривки з якихось казок. Одним словом, усі роботи виглядають ефектно, – поділилася враженнями Ольга Касько.

Наразі львівський митець Олег Вовченко презентував львів'янам та гостям міста лише сім своїх робіт, виготовлених із металу. На кожній картині автор зобразив міфічних істот, зокрема на полотнах можна побачити драконів, ангелів та гномів. Довершують образ робіт казкові деталі, а саме замки, незвичні дерева. Вартість металевих картин становить від 3 до 13 тисяч гривень.

– Стиль фентезі обрав випадково. Це просто те, що було у фантазії. Зараз розмірковую над тим, щоб створити металеві портрети, – зауважив Олег Вовченко, автор виставки. 

До списку новин