загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Приєдналися до добрих справ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста 2013 року фінішував. Традиційно він проходив під гаслами «Сила гуманності» та «Приєднайся до добрих справ – допоможи сьогодні».

Проводилися заходи по збору одягу, взуття, продуктів харчування, коштів для благодійних акцій. Відгукнулися шкільні колективи, окремі громадяни, деякі приватні підприємці, сільські голови, медпрацівники. Особливо активно включалися в роботу шкільні колективи. Учні Бершадської ЗОШ №1 зібрали 25 кг продуктів харчування на суму 173,6 грн., 180 одиниць б/в одягу, здали 180 грн. благодійних внесків. Бершадська ЗОШ №2 зібрала 2618 гривень і передала на лікування учневі 8-Б класу цієї ж школи.

Також благодійні кошти зібрали колективи шкіл Кошаринець, Шумилова, Голдашівки. Особливо хочеться відзначити колектив Березівської ЗОШ, де навчається всього 34 учні, – вони здали 80 гривень благодійних внесків.

Учні всіх шкіл надавали посильну допомогу (прибирання присадибних ділянок, садіння картоплі тощо) одиноким людям похилого віку, які живуть на території громади. Збирали і надавали допомогу дітям своєї школи з малозабезпечених, неповних сімей одягом, канц товарами, продуктами харчування. Учні Шляхівської ЗОШ зібрали і передали одяг для дітей Джулинської школиінтернату.

Приватні підприємці надавали допомогу продуктами харчування. Б.М. Охріменко – на суму 500 грн., І.В. Шевчук – на суму 300 грн., В.О. Красиленко надав 24 пляшки води.

Флоринський сільський голова С.П. Рожкевич пожертвував 100 грн. Багато людей телефонували і пропонували прийти до них додому і забрати цілком добротний одяг, дехто приніс його сам.

Активізувалася робота по збору членських внесків Товариства Червоного Хреста, в цьому плані гарно спрацювали ЦРЛ, центр первинної медико-соціальної допомоги, територіальний центр по обслуговуванню одиноких людей похилого віку, РВ УМВС, окремі громадяни. Зібрані продукти, у тому числі картопля, яка була зібрана на випадок надзвичайних ситуацій, одяг, кошти використані для надання адресної допомоги найбільш уразливим верствам населення і малозабезпеченим.

Також більша частина картоплі передана ЦРЛ для харчування хворих.

Щиро дякуємо всім небайдужим, хто відгукнувся на заклик Червоного Хреста.

Валентина МЕЛЬНИЧИНА

До списку новин