загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

До пенсійного стажу МНСникам зарахують період навчання

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У зв’язку з реорганізацією Міністерства надзвичайних ситуацій України та Державної інспекції техногенної безпеки України й утворенням на їх основі Державної служби України з надзвичайних ситуацій КМУ постановою вніс зміни до низки нормативно-правових актів, які регламентували діяльність зазначених вище служб, порядок призначення пенсій, порядок забезпечення санаторно-курортними путівками тощо.

Зокрема, згідно зі змінами, до вислуги років особам рядового та начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій під час призначення пенсій додатково зараховується час їхнього навчання (у тому числі заочно) у цивільних вищих навчальних закладах, а також в інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється офіцерське звання, до вступу на військову службу чи призначення на відповідну посаду в межах до 5 років із розрахунку — 1 рік за 6 місяців.

Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 29.05.2013 р. № 380.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування, крім деяких положень, що набирають чинності 01.07.2013 р.

Станом на 03.06.2013 р. не опублікована

До списку новин