загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Joy Fest: у жовтні в столиці відбудеться фестиваль для непрофесійних акторів, художників та фотографів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Восени українські та закордонні аматори отримають унікальну змогу представити свою творчість широкому загалу. Оргкомітет фестивалю радощів відсьогодні розпочинає приймати заявки до участі у Joy Fest від непрофесійних театральних колективів, режисерів, художників та фотографів, повідомила прес-служба фестивалю.

11-13 жовтня 2013 року у Києві відбудеться Перший фестиваль народних театрів та аматорського мистецтва (фестиваль радощів) Joy Fest. Фестиваль працюватиме на двох робочих майданчиках - театральному та художньому. На театральному майданчику  покажуть вистави аматорські театри з України та ззакордону й проходитимуть майстер-класи від відомих акторів та режисерів. Художній майданчик представить творчість поціновувачів живопису та фотографів-аматорів. Там же своїми творчими таємницями з ними поділяться колеги-професіонали.

Заявки до участі у фестивалі приймаються до 5 серпня 2013 року на электронну адресу:  joyfest.info@gmail.com

Кияни та гості міста зможуть відвідати Joy Fest безкоштовно.

"- Joy Fest - не тільки культурний проект, а, насамперед, соціальний, - розповідає керівник Joy Fest Інна Гончарова. - Ми плануємо задіяти у наше веселе фестивальне коло якомога більше людей різних професій та різного віку. Також до участі у фесті будуть задіяні талановиті діти-сироти з Києва. Мета заходу - показати кожному українцю, що можна цікаво проводити свій вільний час не перед телевізором або комп'ютером, продемонструвати суспільству розвиток особистості через мистецтво. Ми мріємо, щоб кожна людина мала змогу і відчула бажання доторкнутися до чарівного світу мистецтва. Для тих, хто вже визначив для себе близький вид творчості як шлях самореалізації, ми допоможемо представити його, надамо змогу навчитися чомусь новому у майстрів цієї справи. Таким чином, фестиваль об'єднає професійних та непрофесійних  митців на одному майданчику".

Усі додаткові питання задавайте PR-директору JoyFest Ксенії Гончарової за телефоном 063-450-47-46.

Партнери Joy Fest

Генеральний інформаційний партнер: інформагенція ГолосUA

Головний інтернет-партнер: перший український сайт авторської журналістики "фрАза.ua"

Інформаційні партнери: газета "Комсомольська правда в Україні", мережа міських порталів "В городе", журнал "Українська культура"

Інтернет-партнери: портали "Музеї України", "Kiev Today", "Мой логопед", "Культура", "Первая передача"

Організатори фестивалю

Відкритий Неакадемічний Театр «Маскам Рад» - народився у червні 2011 року  силами кількох ентузіастів. Театр «Маскам Рад» - це cоціально-культурний проект, місце для розкриття таланту, творчого потенціалу й особистого розвитку всіх прихильників драматургії й театральної творчості, незалежно від віку й професії.  Діяльність театру фінансується за рахунок організаторів й учасників Театру, а також добровільних пожертв глядачів на покриття витрат з оренди залу й придбання реквізиту для показу вистав.

До списку новин