загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Прикарпатті пройде фестиваль духових та естрадно–духових оркестрів "Сурми гір"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

9 червня ініціативи керівника Долинського муніципального духового оркестру Ярослава Скаб’яка вперше в місті Долина відбудеться західноукраїнський фестиваль духових та естрадно – духових оркестрів "Сурми гір".

Метою фестивалю є зміцнення культурних зв’язків, популяризація духової музики, підвищення її ролі у патріотичному та естетичному вихованні молодого покоління, забезпечення духовної єдності різних вікових категорій населення регіонів України.

Основним завданням проведення фестивалю духових та естрадно–духових оркестрів є розвиток музичної культури й культурних традицій, популяризація духової та естрадно-духової музики, яка сприятиме вдосконаленню виконавської майстерності духових оркестрів, оновленню й збагаченню їх музичного репертуару. Важливим також є те, що даний фестиваль надасть чудову можливість оркестровим колективам поділитися напрацьованим досвідом та налагодити творчі зв’язки між собою.

Започаткування фестивалю також має на меті представити наше мальовниче місто, як європейське з розвиненим культурним потенціалом.

У заході візьмуть участь: Духовий оркестр Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського (диригент Петро Гундер), Духовий оркестр Львівської дитячої школи мистецтв № 5 «Львівські фанфари» (диригент Андріян Леськів), Естрадний оркестр “Біг-Бенд “Коломия”” (диригент Любомир Коб»юк), Естрадно-духовий оркестр Калуського коледжу культури і мистецтв (диригент Ярослав Скаб’як), Дитячий зразковий духовий оркестр ДМШ №2, м. Калуш (диригент Іван Шалата), Долинський Муніципальний духовий оркестр (диригент Ярослав Скаб’як).

Фестиваль розпочнеться о 1 3:00 год. із марш-параду духових оркестрів по вул. Грушевського до проспекту Незалежності. Також в рамках західноукраїнського фестивалю відбудеться спільне виконання духових оркестрів Державного Гімну України на площі біля Кінотеатру “Україна”, показовий виступ на площі біля Кінотеатру “Україна”, міні-концертна програма кожного оркестрового колективу. На завершення заходу буде оголошено результати голосування глядатських симпатій серед духових оркестрів. В голосуванні зможуть взяти участь всі бажаючі та віддати свій голос за той колектив який найбільш припаде до душі.

У разі несприятливих погодних умов фестиваль відбудеться у приміщенні “Будинку техніки”.

До списку новин