загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці читають в 2 рази менше книг, ніж європейці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Близько 40% книг, які виходять в Україні не доходять до споживача і залишаються лежати на складах. Одна з причин цього - різке зниження культури читання.

Сьогодні в Україні книги читають 30-33% населення, що в 2-2,5 рази менше, ніж в Європі. Про це в інтерв’ю ZN.UA повідомив президент Української Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Олександр Афонін повідомив, що близько 40% книг, що виходять в Україні не доходять до споживача і залишаються лежати на складах. Однією з причин цього він вважає різке зниження культури читання.

“Нещодавно проводилися дослідження, згідно з яким 51% населення України взагалі не бере книгу в руки. 49% громадян читають книги, але з них 28% відкривають її тільки один раз в рік. За нашими оцінками, сьогодні в Україні книги читають 30-33% населення, що в 2-2,5 рази менше європейської аудиторії”, - нарікає президент Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Літературні вподобання українців: детективи, жіночі романи та “шансон у прозі”

“Та книга вже починає мстити за неповагу до неї. Щоб зрозуміти це, варто лише подивитися новинні канали. Скоро ця помста проявиться в нездатності держави забезпечити технічний, економічний розвиток, впровадження нових технологій. Адже ми - вихідці з країни, що виробляла складну технічну продукцію, перетворилися в країну-споживача виключно імпортного товару. Бісмарк свого часу сказав фразу, яка застосовна не тільки до армії: “Та країна, яка не хоче годувати свою армію, буде годувати чужу”, - заявив Афонін.

“Сьогодні народ зі спільності, що прагне до розвитку, творчості, самовдосконалення, перетворюється у натовп, що готовий тільки споживати і не здатний у критичних умовах згрупуватися і за рахунок власних знань, умінь, виробничої бази забезпечити себе всім тим, що необхідно для його виживання”, - додав він.

До списку новин