загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Греції та Бельгії - нові акції протесту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нові акції протесту у Європі. У Греції на вулиці вийшли пенсіонери та безробітні. Водночас, у Бельгії протест влаштували профспілки. Мета демонстрантів одна - скасування політики суворої економії.

Щонайменше півтори тисячі пенсіонерів пройшлися вулицями Афін на знак протесту проти зменшення пенсій. Також люди обурені системою розподілу пенсійних коштів. До акції також долучилися безробітні будівельники. Вони скаржаться, що через реформи - втрачають роботу. Тим часом, у Брюсселі демонстрацію влаштували члени профспілок. Вони також обурені діями власного уряду та вимагають не упроваджувати нові економічні реформи. Зокрема, люди незадоволені заморожуванням зарплат.

Алі, протестувальник: "Ми прийшли сюди, бо не можемо більше терпіти дії уряду. Вони не дослухаються до працівників і роботодавців. Криза є криза, але за неї не повинні платити прості люди".

Костас Лавретцос, безробітний: "Ситуація така, що я усім заборгував. Я маю платити податки, але не працюю. Мені ледве вистачає на харчі".

До списку новин