загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

УПЦ (МП) започаткувала перші в Україні курси милосердя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Синодальний відділ благодійності та соціального служіння УПЦ (МП) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та Федеральним Медико-біологічним Агентством Росії 5 червня започаткував перші в сучасній Україні курси милосердя.

Основне завдання курсів – дати волонтерам та представникам православних сестринств милосердя базові знання з організації медичної допомоги та догляду за хворими, інформує прес-служба УПЦ (МП).

Ознайомчий етап курсів відбувся в Олександрівській лікарні м. Києва, де розповідали про історію руху сестер милосердя, організацію сестринської діяльності, основи загального догляду та допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Слухачі курсів – сестри милосердя сестринств преподобномучениці Єлизавети та Святих царствених мучениць. Лектори: директор державного центру додаткової професійної освіти середніх медичних працівників (м. Санкт-Петербург) Ірина Бахтіна та доцент центру післядипломної освіти м. Санкт-Петербурга Лариса Гардєробова.

Надалі слухачів вчитимуть надавати паліативну допомогу невиліковним хворим та доглядати за людьми похилого віку на базі Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П. Шупіка.

До списку новин