загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Критика пророкує успіх новому роману Кінга

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Черговий твір американського письменника Стівена Кінга "Країна радості" (Joyland) в м`якій обкладинці надійшла в продаж у книжкову мережу США, у твердій обкладинці він з`явиться малим тиражем тижнем пізніше, а електронної версії, за бажанням автора, не буде зовсім, повідомляє Gazeta.ua.

"Я люблю книги в паперовій обкладинці, з якими ріс і дорослішав, ось чому ми вирішили утриматися від електронного видання цієї книги. "Країна радості" вийде на папері, і моїм шанувальникам, які хочуть її прочитати, доведеться купити книгу", - звернувся письменник на сайті Amazon до своїх читачів.

Ціна книги досить демократична - 7 доларів 77 центів.

Дія розгортається в парку розваг Joyland в 1973 році - пам`ять переносить головного героя в маленьке містечко в Північній Кароліні, куди він потрапив на літо, коли йому був 21 рік.

Інтрига роману обіцяє цікаві сюжетні колізії - нещасливе кохання, криваве вбивство, маніяки і привиди - весь цей набір присутній у "Країні радості". А задум книги народився, коли письменник побачив на березі океану хлопчика в інвалідному кріслі, який запускає повітряного змія.

Критика пророкує успіх роману, який виходить в серії Hard Case Crime, об`єднуючою детективні сюжети з елементами містики. Кінг є автором більше 60 книг і більше 170 творів малої форми. У 2003 році він був удостоєний однієї з вищих літературних нагород США - медалі "За видатний внесок в американську літературу" (The National Book Foundation Medal for Distinguished Contribution to American Letters).

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин