загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Стартував туристичний портал Великої Волині

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В інтернет-просторі України з’явився новий ресурс туристичного спрямування – Туристичний портал Великої Волині. Сьогодні, 8-го квітня, він вперше з’явився на екранах перших користувачів.

Головне завдання порталу – якісно представити туристичні можливості регіону потенційним мандрівникам. Ідеологія проекту полягає в тому, щоб в питаннях промоції відкинути внутрішню регіональну конкуренцію і спільно створити інформаційну платформу для формування і представлення конкурентного туристичного продукту міжнародного масштабу, на противагу іншим регіональним брендам – таким як Галичина, Карпати, Крим, Поділля тощо.

Наразі представлена базова версія порталу, яка щодня і щогодини продовжує наповнюватись тематичним контентом та вдосконалюватись в дизайні й програмуванні.

Структура порталу представлена 6-ма основними великими розділами, кожен з яких має, або ще матиме розгалужену структуру інформації. Три з них вже можуть поділитись деякою інформацією.

Розділ «Регіон» описує Велику Волинь з точки зору туристичної привабливості.  Інформація структурована за різними принципами, в розрахунку на різні цільові групи. Основний принцип – географічний, тобто розподіл всієї території на туристичні, так звані «місця» - території, близькі географічно і цікаві туристично. В інших випадках інформація структурована за видами туризму: пізнавальний, оздоровчий, подієвий тощо.

Розділ «каталог» міститиме інформацію про заклади, організації, підприємства, якій мають стосунок до туристичної індустрії. Розділ допомагатиме розвитку інфраструктури туристичного бізнесу через промоцію своїх послуг.

Вже в цьому місяці користувачам стануть доступні розділи «корисне» з відповідною тематичною інформацією (законодавство, література, статті, транспорт, зв'язок ) та «послуги», в рамках якого буде функціонувати модуль спілкування мандрівників та партнерів порталу як з адміністрацією, так і між собою. 

Розділ «Магазин» запланований до відкриття у другій половині цього року. В цьому ж році планується запустити дві мовні версії сайту – російську та англійську, а також розробити програмний модуль для наповнення та представлення інформації у розділі «Подія».

Ключовою особливістю порталу є його географія – кордони діяльності. Вони не співпадають з традиційними межами адміністративних областей, а максимально наближені до наукового поняття «Велика Волинь». А оскільки «Велика Волинь» в принципі не окреслена чіткими кордонами, в процесі подальшого вивчення території та поглиблення досліджень, межі можуть незначним чином коригуватись. Наразі, до цільових територій проекту входять повністю Волинська та Рівненська області, а також північні райони Тернопільської і Хмельницької областей і західні райони Житомирської області.

Ініціатори створення порталу: громадські організації – Асоціація розвитку туризму Волині та Асоціація розвитку Інтернет-простору Волині. Технічне виконання (дизайн, програмування) – компанія Internetdevels. Керівник проекту – Юрій Моклиця.

Адміністрація порталу не просто готова до співпраці, а й всіляко її шукатиме.

До списку новин