загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майже 85 тисяч гривень зібрали на благодійному концерті у вінницькому концертному залі «Райдуга»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Концерт нагадаю проходив  за участю лідера гурту ТІК Віктора Бронюка, Кузьми Скрябіна та Павла Табакова.  Всі зібрані кошти підуть на обладнання вінницької школи №6 спеціалізованим устаткуванням, щоб у ній змогли безперешкодно навчатись всі учні на візках.

Мова йде про  встановлення спеціального ліфта, пандусів,  про облаштування кімнати реабілітації і кімнати особистої гігієни. Для втілення в життя даного благодійного проекту необхідно 500 тисяч гривень.Важливим кроком у зборі необхідних коштів на реалізацію програми і  став цей благодійний концерт. За інформацією благодійного фонду, з продажу квитків було загалом отримано 83 тисячі 886 гривень. Концерт відвідало 1,5 тисячі вінничан

До списку новин