загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові звільнили водія маршрутки, який не підібрав пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Водій, який не підібрав пенсіонерів на зупинці, звільнений. Про це заявив голова Асоціації перевізників Іван Велійка, інформує прес-служба ЛОО ВГО «Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників».

Звільнення водія-хама стало реакцією на скаргу одного з пасажирів до асоціації.

«Їхав я сьогодні в маршрутці ВС 2810...Так от, водій, мало того, що дуже спішив на зупинках і підбирав пасажирів просто на ходу, так ще й на Чорновола, протягнув автобус метрів 10 далі, бо на зупинці стояло двоє пенсіонерів. Вони добігали. Я, виходячи через задні двері, попросив водія зачекати. Він навіть не звернув уваги. Пару раз газанув, даючи зрозуміти, що вже їде. Я вийшов але ще тримаючи двері просив його зачекати. Та марно... Пенсіонери не встигли. Жінка плакала...», – написав небайдужий пасажир маршрутки і пообіцяв ще звернутись на гарячу лінію міста.

Реакція Асоціації була практично миттєвою. «Ми з`ясували, що це є водій 37-го маршруту АТП-1. Здзвонився із керівником підприємства, вирішили, що шофер за таку неповагу до пасажирів, зокрема до старших людей, буде звільнений», – заявив голова Асоціації перевізників Іван Велійка.

До списку новин