загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дні культури України пройдуть в Азербайджані за участю ансамблю ім. Вірського

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дні культури України в Азербайджані проходитимуть з 16 по 19 червня в Баку і Гаджигабулі за участю всесвітньо відомого ансамблю танцю ім. Павла Вірського.

Про це повідомила прес-служба посольства України в Азербайджані.

«У період 16-19 червня поточного року в Азербайджані проходитимуть Дні культури України, на які приїде всесвітньо відомий український ансамбль танцю ім. Павла Вірського», - зазначили у посольстві.

За інформацією прес-служби дипломатичного представництва, у рамках Днів культури теж пройдуть фотовиставка «Україна сьогодні» і презентація унікального культурологічного проекту «Бурштинові мозаїки».

Урочисте відкриття Днів культури України в Азербайджані відбудеться в Азербайджанській державній філармонії імені Мусліма Магомаєва, на якому виступить танцювальний колектив ім. Павла Вірського.

Дні культури Азербайджану в Україні були проведені з 31 травня по 6 червня 2012 року у Києві та Одесі.

До списку новин