загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кияни побачать арт-Кавказ і театр на вулиці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На шанувальників сучасного мистецтва очікують цікаві події

Насичені вихідні пропонує міжнародний фестиваль “Транскавказія”, який із 14 по 16 червня представить розуміння Кавказу в українському контексті. В програмі — арт-прогулянка Маріїнським парком DepARTments, концерт Soundsgood music та літературно-театральний перформанс “Прометей”.

А в п’ятницю та суботу на Софіївській площі польський театр “Бюро Подорожей” презентує вуличну виставу “Макбет: хто ця скривавлена людина?”

Фантазії на тему Кавказу

Міжнародний фестиваль Transkaukazja цьогоріч відбудеться у восьми країнах Європи: Польщі, Німеччині, Чехії, Австрії, Франції, Португалії, Великобританії, Швеції та Україні. У Києві проект представлять уперше.

Головна частина фестивалю — арт-прогулянка Маріїнським парком, під час якої учасники за картою відкриватимуть для себе нові місця. Її тема — “Транслітерація уявлень”. Це втілення уявлень українських художників про Кавказ, їхніх вражень і думок про те, який він є, що вони відчувають і думають про життя по той бік моря. Будуть використані різні художні форми фантазій і стереотипів про незвідану, навіть міфологічну країну, з якою вони здебільшого не знайомі особисто. Спеціально для проекту митці створювали нові роботи. Участь у заході беруть українські художники Алевтина Кахідзе, Добриня Іванов, Андрій Єрмоленко, Пімен Давидов та інші. У рамках маршруту буде представлена перформативна робота польської художниці Кароліни Брегули і виставковий проект від молодих художників із Вірменії. Також покажуть кілька різножанрових сучасних фільмів режисерів Аревіка Мартиросяна (Вірменія), Олени Пагель (Німеччина), Ірини Правило (Україна).

15 червня на літній естраді парку зі спільним проектом виступлять групи “33а” (Грузія)+“Volosi” (Польща). Грузинська легендарна рок/фолк/реггі-команда “33а” із вокалістом Ніязом Діасамідзе та відомим польським народним струнним квінтетом “Volosi” почали співпрацювати у 2011 році. А 16 червня під дахом “Мистецької платформи” покажуть літературно-театральний перформанс “Прометей” за участі акторів театру “ДАХ” — Ігоря Постолова та Соломії Мельник. Актори подадуть нову інтерпретацію вічного образу Прометея через прочитання текстів Есхіла, Гете, Байрона, Шевченка, Тичини, Кафки та інших письменників. Перформанс представить динаміку розвитку образу Прометея на тлі століть світової літератури.

 

“Світ хаосу” запанує на Софійській площі

Вже третій рік поспіль кияни мають змогу отримати незабутні враження від вуличних вистав театру “Бюро Подорожей” із Познані. У 2011 році на Софійській площі він показав футуристичну виставу за творами Станіслава Лема “Планета Лем”, а торік — “Carmen Funebre”. Театр славиться використанням світлових ефектів, вогню, ходуль та електронної музики. “Бюро Подорожей” — учасник великих театральних фестивалів та володар престижних премій, у тому числі у 2002 році його внесок до скарбниці культури відзначено нагородою Міністерства закордонних справ за виняткові заслуги у справі популяризації Польщі в світі та нагородою Міністерства культури за визначні театральні досягнення.

14 та 15 червня в центрі Києва “Театр Подорожей” представить виставу “Макбет: хто ця скривавлена людина?”, що показує світ хаосу, в якому порядок природи замінюється логікою смерті. Це світ, в якому людське життя важить усе менше, а злочин стає буденним видом дії, виконання якої викликає все менше питань та сумнівів

Марія БЄЛЯЄВА

До списку новин