загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міжнародний день блогера

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щорічно 14 червня інтернет-спільнота відзначає Міжнародний День блогера. Ідея проведення цього свята народилася в 2004 році. Відразу 500 осіб із понад 40 країн, об'єднавшись, вирішили, що їм потрібен свій день - свого роду символ дружніх відносин між мережевими блогерами усього світу. Це свято робить людей, які пишуть в своїх блогах на різних мовах, ближче і дає їм можливість підтримувати один одного і всіх користувачів мережі Інтернет. А 14 червня 2007 року, в третю річницю Дня блогера, кожен користувач всесвітньої мережі, що має свій блог, опублікував у ньому коротке повідомлення про солідарність між усіма блогерами. Поряд з Днем блогера у світі щорічно відзначається і так званий День блогу (оригінальна назва - Blog Day). Він проводиться 31 серпня. У цей день кожен блогер публікує на свій сторінці п'ять посилань на інші щоденники, присвячені різним темам. Як йдеться на офіційному сайті організаторів цього свята, «блогери обов'язково повинні мати хоча б один день, який можна було б присвятити знайомству зі своїми колегами з різних країн і з різними інтересами». До речі, ідея святкувати День блогу саме 31 серпня з'явилися в 2004 році і після того, як букви в слові «blog» зіставили з написанням цифр. Вийшло 3108, що й означає 31 серпня. У самий перший День блогу, в 2005 році, в пошуковій системі «Гугл» (google.com) з'явилося понад 30 тисяч нових згадок блогів. А з 2004 року в цей день стартував всесвітній конкурс кращих блогів «Best of Blogs», який проводить видання «Німецька хвиля».

Фірмою-першовідкривачем, що надала платформу для мережевих щоденників, стала компанія Pyra Labs з офісом в Сан-Франциско. Створений розробниками специфічний сайт носив (і носить) характерне, прямо вказує на його призначення, назва - Blogger.com. Всі послуги з ведення блогів система, що є сьогодні великим компонентом мережевого гіганта Гугл, надавалися користувачам абсолютно безкоштовно.

Сьогодні блог не веде тільки ледачий, втім, як і не читає свіжі новини лише неписьменна людина. Завдяки мережевим щоденникам і особистим сайтам найбільш активних користувачів Всесвітньої Павутини ми щодня поповнюємо свою інтелектуальну базу новими відомостями. Блог - це не просто інформаційне джерело. Це майданчик, де люди з різних куточків країни можуть поспілкуватися один з одним. Роздуми про життя у своєрідній манері, цікаві висловлювання, красиві фотографії - публікуйте в блозі все, що вашій душі завгодно. Але якщо хочете заінтригувати потенційного читача і просувати свої погляди в маси, продумайте ідею створення та ведення щоденника, залучайте до нього нових відвідувачів.

14 червня може стати і вашим професійним святом вже сьогодні - варто лише захотіти ...

Яковлев Антон

До списку новин