загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цей день в історії/ 14 червня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ООН: Всесвітній день донора крові.

 

Міжнародний день блогера.

 

1569 — підписали Люблінську унію, згідно з якою Литва та Польща об'єдналися у Річі Посполиту, а українські землі від Литви перейшли до Польщі.

1777 — Другий континентальний конгрес прийняв зірково-смугастий прапор США (спочатку 13 зірок і 13 червоних і білих смуг).

1783 — на березі Ахтіарської бухти адмірал шотландського походження Томас Макензі заснував першу в Криму російську військово-морську базу, через рік на бажання Катерини II названу Севастополем.

1834 — Ісаак Фішер із Спрингфілда (штат Вермонт, США) одержав патент на наждачний папір.

1847 — Німецький хімік Роберт Бунзен винайшов пальник, названу його ім'ям.

1905 — Почалося повстання російською броненосці «Князь Потьомкін Таврійський».

1940 — СРСР висунув Литві ультиматум з вимогою відставки уряду, арешту кількох міністрів і посилення радянської військової присутності в країні; наступного дня радянські війська окупували Литву.

1957 — ЦК КПРС оголосив громадський заклик молоді на роботу в Донбасі.

1985 — У Шенгені (Люксембург) був підписаний договір між п'ятьма європейськими державами, що отримав назву «Шенгенської угоди».

1997 — На аукціоні «Сотбі» в Нью-Йорку примірник книги коміксів «Бетмен» (1939) продали за $68 500.

14 червня народилися:

 

1736 — Шарль Огюстен Кулон, французький фізик і військовий інженер. У 1785 році експериментально встановив основний закон електростатики (закон Кулона).

1811 — Бічер-Стоу Гарріет, американська письменниця («Хатина дядька Тома»).

1819 — Софрон Витвицький, письменник, етнограф.

1832 — Ніколаус Август Отто, німецький конструктор, котрий створив 4-тактний двигун внутрішнього згоряння.

1868 — Ландштайнер Карл, англійський імунолог, відкривач основних груп крові людини та резус-фактору крові, лауреат Нобелівської премії (1930) у галузі медицини і фізіології.

1871 — Федір Токарев (пом. 1968), конструктор стрілецької зброї (пістолет ТТ і кулемет МТ), лауреат Державної премії СPСР.

1891 — Євген Коновалець, полковник Армії УНР, командант корпусу січових стрільців, командант УВО, голова Проводу Українських Націоналістів.

1902 — Екк Микола, російський режисер перших радянських звукових фільмів.

1906 — Маргарет Бурк-Уайт, американська журналістка, піонер фотожурналізма.

1928 — Ернесто Че Гевара (Ернесто Гевара де ла Серна), аргентинський революціонер, один із керівників Кубинської революції 1959 року.

1946 — Дональд Трамп, американський мільярдер, автор телевізійного шоу «Apprentice», автор бестселерів «Трамп: Як розбагатіти», «Трамп: Мистецтво угоди» і «Трамп: Думай як мільярдер або все, що потрібно знати про успіх, нерухомості і життя».

До списку новин