загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як дешево подорожувати європейськими залізницями?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Gazeta Wyborcza» на початку гарячого туристичного сезону пропонує своїм читачам ознайомитися, як не переплачувати за подорожі Європою

 

Віце-голова Європейської Комісії заступається за заробітчан, у тому числі й із Польщі. Вівіан Редінґ відмовилася від вимог чотирьох країн, які хочуть загострити принцип вільного пересування осіб у Євросоюзі. А такі пропозиції Великобританії, Німеччини, Австрії та Нідерландів будуть обговорюватися на зустрічі міністрів у Люксембурзі.

4 країни закликають до введення обмежень щодо припливу робітників до країн ЄС, тому щояк стверджуютьробітники з інших країн-членів вимагають у них соціальних пільг. «Під час кризи, легко впасти в популізм забуваючи про велике досягнення відкритості кордонів в Європі», – прокоментувала такі ідеї Вівіан Редінґ у Люксембурзі. Вона додала, що Єврокомісія в цьому випадку буде безкомпромісною і її позиція залишається незмінною. «Питання відкриття кордонів не є предметом переговорів», – підкреслила віце-голова Єврокомісії.

Ще наприкінці квітня міністри внутрішніх справ чотирьох країн закликали до введення обмежень для заробітчан із нових країн ЄС – але Єврокомісія відповіла, що немає ніяких свідоцтв того, що існують масові шахрайства та зловживання системою соціального забезпечення в цих країнах.

Завдяки міжнародним інвестиціям минулого року в Польщі було створено понад 13 тис. робочих місць. Жодна інша країна ЄС не продемонструвала такої динаміки – повідомляє «Puls Biznesu».

Після падіння до 6-ої позиції в минулому році Польща повернулася на 3-тє місце з точки зору числа робочих місць в Європі, створених завдяки іноземним інвестиціям – показує дослідження Ernst&Young.

На чолі рейтингу знаходиться Великобританія, а за нею йде Росія.

Та експерти з інвестицій говорять виданню й про слабкі сторони польської економіки, на які скаржаться іноземні інвестори. Ідеться про дозволи на будівництво, реєстрацію і створення фірм, складні податкові процедури. Експерти наголошують: якщо Польща усуне ці недоліки, то може розраховувати на ще більше іноземних інвестицій.

«Gazeta Wyborcza» на початку гарячого туристичного сезону пропонує своїм читачам ознайомитися з тим, як дешево подорожувати європейськими залізницями. З Варшави можна дешево дістатися до Берліна, Праги чи Відня – і чим раніше придбати квиток (але максимум – за 60 днів до відправлення), тим більша ймовірність того, що купимо його дешевше. Майже кожна європейська залізнична компанія має частку промоційних квитків – так, на напрямку Варшава – Берлін їхня ціна починається від 29 євро, відтак вони продаються за 39 євро. Німецький Deutsche Bahn чи французький TGV пропонує теж спеціальні проїзні квитки на всі поїзди країни – у Німеччині такий білет коштує 44 євро, а якщо їде група з кількох людей, то ціна для кожної наступної особи за такий проїзний – уже 6 євро. Тож подорожуйте!

До списку новин