загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Королевська готує пенсіонерам сюрприз: невже знову 500 євро?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До кінця року пенсіонери отримають незаплановану надбавку до пенсії, яка буде залежати від надходжень до Пенсійного фонду.

У цьому запевнила міністр соціальної політики Наталія Королевська в ефірі передачі «Шустер Live», пише Пульс Києва.

За її словами, за 5 місяців роботи Пенсійний фонд у цьому році отримав понад план 1,3 млрд. гривень. Як зазначила Н. Королевська, це сталося вперше за багато років і дозволило накопичувати ресурси у фонді. Крім того, за словами міністра, до теперішнього часу, завдяки додатковим надходженням, вдалося скоротити дефіцит фонду більш ніж на 20%.

Ці додаткові надходження, на думку чиновника, дозволять назбирати і на незаплановане підвищення пенсій, яке відбудеться, за обіцянкою міністра, правда, тільки в кінці року. Розмір підвищення, за її словами, буде залежати від обсягу надходжень. 

До списку новин