загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Літні люди більш щасливі на роботі, ніж молоді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Масштабне дослідження британських вчених показало - зрілі працівники щасливіші та більш задоволені своєю роботою у порівнянні з молодими людьми у віці від 25 до 31 років.

За дослідженням, 70 % людей у віці від 50 до 65 років повністю  щасливі на роботі, у той же час цей показник у їхніх молодих колег не досягає і 50 %.  Найбільш задоволеними своєю роботою (97%) є ті, хто продовжував працювати після 65 років.

Найскладніший період у трудовій діяльності спостерігається у людей  у віці 31-40 років. В цей період люди найбільш негативно ставляться до роботи і почувають себе нещасними. Серед цієї вікової групи  58% респондентів відчувають, що їхню роботу оцінюють недостатньо, 43%  - відзначають брак мотивації до діяльності.

На думку спеціалістів, відчуття пригніченості в цей віковий період пов‘язане з кризою середнього віку, а також з можливими сімейними проблемами.

Люди старшого покоління відчувають себе щасливішими та впевненішими у собі, коли вони соціально активні: займаються як роботою, так і різноманітною суспільно-корисною діяльністю. 

Крім того фахівці відзначають, що літні люди рідше зазнають стресу під час роботи завдяки більш спокійному ставленню до критики на свою адресу і набагато кращому, ніж у молодих, умінню уникати неприємних ситуацій, що пояснюється накопиченим життєвим досвідом.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин