загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські пенсіонери-рокери «порвали» YouTube

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонери-музиканти з села Білокузьминівка на околиці Краматорська стали справжніми зірками Інтернету. Рокери «добре за 60» практично «порвали» YouTube своїм кліпом на пісню власного твору. Назви собі рок-бенд поки так і не придумав. Дідусі зізналися: ніяк не можуть вибрати з двох варіантів - «Піонери» і «Пенсіонери». Втім, «залишатися на хвилі» це їм не заважає. У своєму селі музиканти і так зірки

«На вулицях впізнають, що ще треба?» – сміється лідер групи барабанщик Володимир Пилипенко.

Вже зараз у групи склався справжній репертуар – від хітів 80-х до власних пісень. Є бас-гітара, мікрофони, барабани, акордеон і навіть постійна аудиторія – місцеві жителі і навіть корови. Репетирують у місцевому ДК. А ось про участь у популярних нині талант-шоу поки і не замислюються. Кажуть, грати і співати у себе «на селі» їм куди приємніше.

//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qXBZTcEj7G0

До списку новин