загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд недостатньо працює з людьми, роз'яснюючи їхні права на місцях – Королевська

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Міністерстві соціальної політики говорять, що робота пенсійного фонду з людьми недостатня, оскільки багато хто з пенсіонерів звертається за додатковими роз'ясненнями щодо своїх прав до міністерства.

Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування відділень Пенсійного фонду в м. Буча (Київська обл.) та в Києві, повідомляє прес-служба відомства.

"Понад 30% усіх звернень громадян з регіонів до Міністерства - з питань пенсій. Причому левову частку цих питань можна було вирішити на місці. Підрозділи на місцях недостатньо працюють з людьми, роз'яснюючи їхні права, що провокує повторні звернення, втрати часу тощо", - сказала міністр.

За її словами, завдання працівників Пенсійного фонду - не тільки надати вичерпну і повну інформацію за запитом громадянина, але й забезпечити якісний сервіс та доброзичливе ставлення до пенсіонерів.

Водночас і розмір пенсії, і обслуговування у Пенсійному фонді мають бути справжніми ознаками заслуженого відпочинку.

"Крім підвищення рівня пенсій, ми працюємо над вдосконаленням роботи усієї системи органів Пенсійного фонду. Наша мета - щоб і розмір пенсії, і обслуговування у Пенсійному фонді справді були ознаками заслуженого відпочинку. А не ознакою неповаги та приниження людей", - переконана Королевська.

До списку новин