загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Театр з Дрогобича візьме участь у Днях української культури в Польщі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 20-го до 23-те червня у м. Гжицько (Республіка Польща) відбудуться Дні української культури. Про це поінформували у департаменті з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації.

Як зазначає директор департаменту Наталія Гамкало, творчі колективи з кількох регіонів України репрезентуватимуть свої мистецькі здобутки у різних галузях культури. До участі в заходах запрошено колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича.

Театр запропонує глядачам дві вистави: “Дуже проста історія” М.Ладо та “Сто тисяч” І.Карпенка-Карого.

Зазначимо, що вистава “Дуже проста історія” в репертуарі театру з 2007 року. За цей час її переглянули глядачі практично всіх областей України, оскільки театр проводить активну гастрольну діяльність. Прем’єра вистави “Сто тисяч” І.Карпенка-Карого у постановці режисера Олександра Короля відбулась 27 березня 2013 року у Міжнародний день театру.

До списку новин