загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Самотні пенсіонери можуть звернутися у львівський терцентр

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Львівський міський територіальний центр приймає громадян на обслуговування, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Починаючи з 2009 року у Львові діє Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, мешканців міста. Установа, як міський центр створена відповідно до ухвали Львівської міської ради від 18.06.2009 року № 2695, з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних львів’ян.

Відповідно до Положення про діяльність Львівського міського терцентру, затвердженого рішенням виконавчого комітету Лвьівської міської ради від 21.08.2009 року № 592, передбачено, що на обслуговування центру можуть стати:

·громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш  як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги;

·громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям (і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу), стихійним лихом, катастрофою і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів, якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

Для соціального обслуговування громадяни, зазначені вище подають письмову заяву у районний відділ управління соціального захисту Львівської міської ради за місцем проживання. Відтак відділ у триденний термін після  надходження заяви надсилає запит до закладу охорони здоров’я за місцем проживання громадянина для одержання медичного висновку про його здатність до самообслуговування та потребу у постійній сторонній допомозі. Також надсилається запит до відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції з метою отримання витягу з Державного реєстру правочинів про відсутність (наявність) укладеного громадянином договору довічного утримання (догляду). Після опрацьованої інформації приймається рішення про необхідність або відмову у соціальному обслуговуванні (наданні соціальних послуг).

«У разі отримання висновку про те, що громадянин не здатний до самообслуговування та потребує постійної сторонньої допомоги, відділ соціального захисту надсилає міському територіальному центру заяву громадянина разом з медичним висновком. По надходженню зазначених документів міський територіальний центр складає карту індивідуальних потреб громадянина у соціальному обслуговуванні (наданні соціальних послуг), визначає їх зміст, уточнює обсяг, складає план його здійснення», - повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

До слова, сьогодні на обслуговуванні у Львівському міському терцентрі перебуває більше 2 тис. львівян.

Для отримання детальної інформації, про різні види соціальних гарантій, мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до районних відділів соціального захисту за телефонами:

Галицький:

тел.:  261-44-50

(вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський:

тел.:  235-71-62

(вул. Театральна, 10)

Залізничний:

тел.:  295-82-28

(вул. І. Виговського, 34)

Франківський:

тел.:  237-50-81

(вул. Генерала Т. Чупринки, 85)

Шевченківський:

тел.:  252-28-40

(вул. В. Липинського, 11)

Сихівський:

тел.:  254-64-80

(просп. Червоної Калини, 66)

До списку новин