загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З життя депутата-регіонала: замість засідання – вечеря на пенсію інваліда (фото)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фотограф Макс Левін на своїй сторінці у мережі Facebook виклав фотографії того, як депутат від ПР Артур Мартовицький під час засідання сесії замовляє собі вечерю, але "не просту, а золоту".

"Депутат ПР Мартовицький Артур Володимирович замовляє на вечерю плато де Фромаж по 530 грн за порцію, пармську шинку по 585 грн, фуа-гру під вишневим соусом по 350грн. Вечеря на 17.00 годину, 20-числа - якраз під час вечірнього пленарного засідання. Смачного, Артур Володимирович!", - написав Макс Левін.

У коментарях до фотографій користувачі підрахували, що відвечеряє пан Мартовицький на 1633 грн, що приблизно дорівнює місячному доходу пенсіонера-інваліда, і то не кожного. Окрім того, депутати отримують зарплату за роботу під час засідань сесій ВРУ.

Нагадаємо, нещодавно журналісти зацікавились коштами на харчування дітей у сиротинцях. В офіційній відповіді на запит йшлося про те, що державним бюджетом України у 2012 році на харчування однієї дитини на добу було передбачено в залежності від форми сиротинця 2-5 грн.

До списку новин